Сервіс соціальної мережі LinkedIn

LinkedIn оприлюднив плани скоротити свою робочу силу на 688, причому більшість постраждалих працівників з інженерних, продуктових, кадрових і фінансових команд.

Це сталося після аналогічного оголошення в травні, коли компанія скоротила 716 робочих місць, довівши загальну кількість за рік майже до 1400.

Компанія, яка належить Microsoft, налічує понад 20 000 співробітників. У своєму блозі компанії зазначено наступне: «Поки ми адаптуємо наші організаційні структури та оптимізуємо прийняття рішень, ми продовжуємо інвестувати в стратегічні пріоритети нашого майбутнього та гарантувати, що ми продовжувати забезпечувати цінність для наших учасників і клієнтів».

Звільнення показують зміну рівня зайнятості в технологічному секторі, коли кілька великих технологічних фірм скорочують штат з подібних причин.

Alphabet, Meta, Amazon і Microsoft оголосили про значні скорочення цього року.

Материнська компанія Google, Alphabet, у січні скоротила 12 000 працівників, або 6% своєї робочої сили, у відповідь на ажіотаж під час найму під час пандемії.

Так само Microsoft скоротила 10 000 працівників або 5% своєї робочої сили в січні «у відповідь на макроекономічні умови та зміну пріоритетів клієнтів».

Більш широкі наслідки рецесії, змішані з поточною потребою зберігати готівку на руках, сприяють усім цим оголошенням.

Потрясіння, викликане пандемією, сприяло зростанню найму в багатьох великих технологічних компаніях, які зосереджуються на технології віддаленої роботи.

Однак скорочення, які оприлюднив LinkedIn, виглядають дещо інакше, ніж реакція на скорочення штату після надмірного найму.

Непропорційно велика кількість постраждалих співробітників була в команді досліджень і розробок (R&D), що змусило задуматися, чи компанія скорочує перед тим, як переобладнати свою команду, щоб скористатися перевагами нових досягнень ШІ.