Запланований запуск AI Pin від Humane

Ще в жовтні Humane викликала фурор на показі мод Coperni, коротко поглянувши на шпильку зі штучним інтелектом.

Очікується, що компанія незабаром випустить шпильку, і починають просочуватися деталі щодо специфікацій пристрою.

Пристрій коштуватиме 699 доларів з додатковою місячною платою в 24 долари за доступ до фірмової мережі 5G Humane, яка насправді є просто T-Mobile.

Пристрої кріпляться до одягу за допомогою магнітів з обох боків тканини, які служать батареями пристрою.

Штучна частина піна працюватиме на базі OpenAI’s ChatGPT-4, який використовуватиметься для виконання кількох завдань, таких як підсумовування електронних листів або вибір музики залежно від ситуації.

Пристрій «бачить» ваше оточення, дозволяючи передавати вам інформацію.

Наприклад, користувачі можуть запрограмувати шпильку, щоб розпізнавати їжу перед ними та надавати на ній інформацію про поживну цінність.

Пристрій може створювати електронні листи та голосові нагадування, імітуючи голос користувача, і надсилати їх через з’єднання 5G.

Штифт може забезпечувати мовний переклад у реальному часі та передавати переклад у навушник користувача через Bluetooth.

Скептики кажуть, що цей пристрій — не що інше, як прославлений стільниковий телефон, але це, безумовно, прогрес у носимих технологіях, який у поєднанні з генеративними інструментами штучного інтелекту забезпечує цікавий прогрес у напрямку більш надійного персонального помічника.

Здається, багато інвесторів компанії погоджуються. До цих інвесторів належать Microsoft, Volvo Cars, Qualcomm і засновник OpenAI Сем Альтман.