Логотип Microsoft на офісній будівлі, Мюнхен, Німеччина

На щорічній конференції розробників Microsoft під назвою Microsoft Ignite була одна тема, яка перепліталася з усіма дискусіями: ШІ.

Генеральний директор Microsoft Сатья Наделла розпочав подію, яка включала 100 нових оголошень, у тому числі оголошення про випуск багатьох нових Copilots, які є їхнім брендом для продуктів із підтримкою ChatGPT.

Копілоти були додані до багатьох флагманських продуктів компанії, таких як пакет Office у тому, що вони називають Microsoft 365 Copilot, середовище розробки Copilot для Github, а також їхній пакет програм CRM і ERP під назвою Dynamics 365 Copilot.

Вони також пропонують Copilots для команд обслуговування та продажів, які допоможуть торговим агентам швидше отримувати інформацію.

Існує навіть Copilot для створення копілотів, який називається Copilot Studio, щоб адаптувати GPT до внутрішніх бізнес-потреб, що схоже на те, що OpenAI оголосив минулого тижня на конференції розробників.

Bing Chat for Enterprise, який є фірмовою версією ChatGPT, яка зберігає власні дані компанії, буде перейменовано просто на «Copilot», щоб не плутати його з OpenAI for Enterprise, який було анонсовано у вересні.

На додаток до повідомлень про різні випуски Copilot, генеральний директор Nvidia Дженсен Хуанг приєднався до Сатья Наделли на головній сцені, щоб розповісти про їхнє партнерство з впровадження Foundry Services в Azure.

Далі Хуан передбачив, що штучний інтелект буде більшим, ніж революція Інтернету чи мобільних телефонів.

Корпорація Майкрософт дуже хотіла поділитися деякими статистичними даними про користь компаній від усіх цих Copilots.

Відповідно до блогу компанії заходу, 70% користувачів Copilot сказали, що вони були більш продуктивними, а 68% заявили, що це покращило якість їхньої роботи.

Статистика, якою вони, ймовірно, були найрадіші поділитися, полягала в тому, що 77% перших користувачів Copilot не хотіли від нього відмовлятися.