автомобільні перегони, передача даних, швидкість передачі даних, трафік даних

Дослідники Японського національного інституту інформаційно-комунікаційних технологій (NICT) представили результати експериментів із прискорення передачі даних через оптоволоконні мережі.

Команда змогла досягти швидкості передачі по одному 38-жильному оптоволоконному кабелю до 22,9 петабіт на секунду.

Для контексту, 22,9 петабіт оброблятиме весь світовий глобальний інтернет-трафік у 20 разів більше… на одному кабелі.

1 петабіт дорівнює 1000 терабіт або квадрильйону біт інформації.

Із глобальним сплеском потокових послуг для мультимедійних розваг потреба в пропускній здатності різко зросла, що ускладнює інфраструктуру Інтернету.

Висновки NICT представляють собою прорив, який дозволить збільшити мережевий трафік, який очікується в найближчі роки.

Прорив зосереджений на оптимізації кількох способів передачі даних через ядро, а не на поточному методі використання одного методу передачі.

Вчені порівнюють це з розширенням вулиці з одночасним узгодженням вуличних ліхтарів, щоб вони були більш синхронізовані, і, отже, численні невеликі зміни разом об’єднуються в експоненціальні покращення.

Команда також вважає, що додаткові вдосконалення дозволять збільшити максимальну швидкість до 24,7 петабіт, що в 1000 разів перевищує поточну пропускну здатність середнього оптичного кабелю.

Це хороша новина для компаній, що транслюють відео, VoIP та інших користувачів високої пропускної здатності.

Вважається, що лише потокове відео займає 65% пропускної здатності Інтернету, і враховуючи постійне зростання популярності відеоконференцій, не видно кінця розширенню, яке буде необхідно для підтримки подальшого зростання.

Незважаючи на те, що висновки NICT знадобляться деякий час, щоб бути реалізованими у світі, приємно знати, що незабаром з’являться додаткові потужності.