відеокарти підряд

Якщо ви завзятий гравець, вам може знадобитися час від часу міняти відеокарту, щоб відповідати вимогам останніх ігор.

Крім того, технологія графічних карт швидко вдосконалюється, що робить старі відеокарти непридатними для сучасних завдань із інтенсивним використанням GPU.

Однак після зміни відеокарти комп’ютера ви можете запитати, що з нею робити, особливо якщо вона в хорошому стані.

Давайте розглянемо, що можна зробити зі своєю старою відеокартою замість того, щоб викидати її на смітник.

Що робити зі старою відеокартою (8 речей, які потрібно зробити)

1. Продайте це

Встановлення сучасної відеокарти на ігровий комп'ютер

Якщо ваша відеокарта в хорошому стані, ви можете продати її через різні платформи.

Оскільки технологія графічних карт швидко прогресує, можливо, ви не зможете продати за пристойну суму грошей.

Однак, якщо ви хочете позбутися карти за будь-яку ціну, ви можете знайти багато потенційних клієнтів, які будуть більш ніж раді знайти графічну карту, яку ви вважаєте непридатною для ваших ігрових цілей або роботи з графікою.

Якщо ваша відеокарта не може задовольнити ваші ігрові потреби, це не означає, що хтось інший не може використовувати її для звичайних обчислювальних операцій.

Ви завжди можете знайти гравця, який тільки почав налаштовувати ігрову систему початкового рівня, і вашої відеокарти йому буде більш ніж достатньо.

Навіть якщо вона несправна, ви можете вказати свою відеокарту як несправний товар на спеціалізованих ринках і сподіватися знайти когось, хто зацікавиться іншими компонентами карти, або хто буде достатньо вправним, щоб відремонтувати її.

Якщо ви вирішили продати свій графічний процесор, зробіть це негайно, тому що ці компоненти дуже швидко знецінюються.

Можливо, вам доведеться продати його за нижчою ціною, якщо ви не діятимете швидко.

2. Віддайте це

Графічна карта

Звичайно, завжди є можливість віддати свою відеокарту другові, якому вона потрібна.

Якщо ви знаєте когось, хто не може дозволити собі нову відеокарту високого класу, чому б не віддати її на благодійні цілі?

Ви навіть можете використовувати свій графічний процесор для благих цілей і пожертвувати його таким проектам, як Folding@home.

Це розподілений обчислювальний проект, який допомагає вченим знаходити ліки від багатьох хвороб шляхом моделювання динаміки білка.

Ви також можете використати цей старий графічний процесор на іншому комп’ютері та пожертвувати його обчислювальною потужністю для цієї мети.

3. Замініть його на інше обладнання

руки з частин комп'ютерної електроніки

Ось альтернатива продажу вашої відеокарти: якщо вам потрібна конкретна частина апаратного забезпечення, ви можете замінити на неї свою відеокарту.

Оскільки відеокарти та інше кремнієве обладнання є дефіцитом, ви можете знайти людину, яка готова відмовитися від свого обладнання в обмін на ваш GPU.

Ви можете знайти людей, які бажають торгувати, в онлайн-спільнотах, таких як спеціальні групи Facebook і Reddit.

Можливо, вам знадобиться трохи удачі, тому що ви повинні знайти людину, яка має ваш запланований компонент і хоче ваш графічний процесор, але ви можете спробувати його, якщо продаж вам не підходить.

4. Використовуйте його в новому пристрої

Розумний пристрій Alexa Echo для керування смарт-телевізором у вітальні

Відеокарту можна використовувати в багатьох інших пристроях, оскільки вам не потрібно використовувати її виключно на ПК.

Однак перш ніж використовувати його на цих пристроях, ви повинні переглянути специфікації та переконатися, що він сумісний із пристроєм, і це може бути оновлення.

Крім того, специфікації можуть визначити, чи варто вам продавати відеокарту, віддавати її чи використовувати на іншому пристрої.

Нижче наведено деякі з основних пристроїв, у яких можна використовувати відеокарту:

Другий комп’ютер або телевізор

Якщо у вас є інший комп’ютер із нижчими характеристиками, ви можете використати свою стару відеокарту, щоб оновити його.

Можливо, це не ваш основний комп’ютер, на якому ви виконуєте щоденні обчислювальні завдання.

Ви можете використовувати цей додатковий комп’ютер, щоб відтворювати фільми та підключати його до телевізора через HDMI, Bluetooth або віддзеркалення екрана.

Якщо у вас старіший телевізор, який не підтримує потокові послуги, ви можете проектувати шоу з потокових служб на телевізорі та безкоштовно оновити його.

Ви також можете підключити його до іншого комп’ютера, щоб грати в ігри з друзями в локальній мережі.

Якщо у вас вдома чи в гостях є діти, ви можете дати їм пограти в ігри.

Емулятор консолі

Якщо ви завзятий гравець, ви можете створити окрему ігрову систему лише для старих ігор і зберігати тисячі їх на своєму старому ПК.

Можливо, ви час від часу захочете грати в ігри старої школи, але не бажаєте грати в них на своїй ігровій системі вищого класу, щоб зберегти її для більш складних ігор.

Ось що стане в нагоді вашій старій відеокарті, якщо у вас також старий ПК.

Ви можете встановити емулятор консолі на ПК і підключити стару відеокарту, щоб грати в старі ігри.

Таким чином ви зможете краще використовувати свій старий комп’ютер, оскільки старі ігри не потребують високих характеристик, і ви можете грати в них за бюджетною ціною.

Після завантаження емулятора ви можете підключити ПК до телевізора, якщо дисплей вашого комп’ютера старий і низького класу.

HTPC

Якщо ви щойно придбали ПК з домашнім кінотеатром, висока ймовірність того, що він постачатиметься з вбудованою відеокартою високого класу.

Однак якщо у вас старіший комп’ютер із домашнім кінотеатром із відеокартою з нижчими характеристиками, ви можете використовувати свою відеокарту.

Таким чином ви зможете насолоджуватися роздільною здатністю 4k та іншими характеристиками та отримати більше від налаштування HTPC.

Єдине, що ви повинні мати на увазі, це те, що відеокарта повинна мати можливість виводити відео 4K.

Якщо ваша графічна карта не надто стара, ви можете насолоджуватися різними видами діяльності у форматі 4K або з високою роздільною здатністю на своєму HTPC.

Однак, оскільки більшість ПК з домашнім кінотеатром мають мінімалістичний дизайн, призначений для розміщення в невеликих приміщеннях, великий графічний процесор може не підійти до нього.

Перевірте форм-фактор і рівень теплопродукції графічного процесора перед тим, як приєднати його до HTPC.

Якщо графічний процесор виділяє занадто багато тепла, розміщення його в тісному просторі може спричинити проблеми з охолодженням.

Домашній сервер

Домашній сервер або NAS — це комп’ютер із внутрішньою мережею, який використовується для зберігання та резервного копіювання файлів і даних.

Ви можете підключитися до будь-якого пристрою, включаючи телефон, планшет або інший комп’ютер, і отримати доступ до своїх даних у будь-який час.

Хоча графічна карта не потрібна для домашнього сервера, вона дозволить вам виконувати інші завдання.

Наприклад, ви можете використовувати його для ігор, виконання завдань із інтенсивним використанням GPU або доступу до зображень.

Навіть якщо ваш сервер має виділений графічний процесор, ви можете замінити його на стару відеокарту, якщо вона має вищі характеристики.

5. Зберігайте його як запасний компонент

Відеокарта комп'ютерної гри

Якщо ви не оновлюєте свої відеокарти занадто часто, можливо, вам навіть не доведеться продавати або перепрофілювати стару відеокарту.

Ви можете просто залишити його як запасний на майбутні надзвичайні ситуації.

Припустімо, у вас виникли проблеми з дисплеєм і ви не знаєте, несправна ваша відеокарта чи ні.

У такому випадку ви можете просто замінити її на запасну відеокарту та перевірити, чи вона працює.

Крім того, ви можете використовувати його як тестер, щоб перевірити, чи може комп’ютер грати в певну гру.

Наприклад, припустімо, що ваш ігровий партнер має старіший комп’ютер із такими самими характеристиками, як і ваш старий графічний процесор, який може не працювати з певною грою.

У такому випадку ви можете використовувати свій старий графічний процесор, щоб запустити порівняльні тести та перевірити, чи можете ви грати в цю конкретну гру.

Якщо ви хочете зберегти свій старий GPU для подальшого використання, зберігайте його в безпечному місці з хорошими фізичними умовами, щоб запобігти можливому пошкодженню.

Крім того, слід зауважити, що чим довше ви зберігаєте графічний процесор, тим більше він знецінюватиметься.

Якщо ви плануєте продати його, ви можете зробити це якомога швидше і не зберігати його надто довго.

6. Змініть графічну карту

Професіонал, який ремонтує відеокарту

Моддінг може бути чудовим хобі, якщо вам цікаво возитися з комп’ютерним обладнанням, щоб отримати досвід і дізнатися про комп’ютерне обладнання.

Ви можете розібрати графічну карту та замінити її компоненти на новіші з вищими характеристиками.

Однак слід пам’ятати, що модифікація старого графічного процесора може призвести до втрати гарантії.

Якщо ви впевнені, що ваш старий графічний процесор не принесе користі, можете безпечно підійти до нього творчо.

Ви можете змінити радіатор, вентилятори, задню панель або навіть кожух радіатора.

7. Інше використання

Відеокарта марки Zotac з процесором Nvidia,

Якщо ви не хочете використовувати свій старий графічний процесор для жодної з вищезазначених цілей або він просто не підходить для цих цілей, ви можете спробувати інші речі.

Один з них – використовувати його в аркадному кабінеті.

Ви можете знайти комплекти, які допоможуть вам налаштувати машину, підключивши кнопки та джойстики до ПК.

Крім того, ви можете використовувати його для майнінгу криптовалют, що не рекомендується з юридичних причин і високих цін на електроенергію.

Однак, якщо ви впевнені, що можете використовувати його для цієї мети у вашому регіоні, це хороший спосіб заробити додаткові гроші.

Нарешті, якщо ви не можете використовувати графічний процесор, тому що він занадто старий або нефункціональний, ви можете проявити творчість і перетворити його на мистецький проект.

Це хороший спосіб продемонструвати свою любов до обладнання та мистецтва.

Наприклад, ви можете зробити отвір розміром із графічний процесор у центрі свого столу, покласти його туди та залити епоксидною смолою.

Ви навіть можете використовувати його як підставку або просто виставити на полицю чи повісити на стіну.

Якщо ви заміните багато комп’ютерних компонентів, ви зможете поступово створити дорогоцінну колекцію, яка демонструватиме ваші комп’ютерні чи ігрові навички та інтереси.

8. Переробити

Переробити ключ клавіатури,

Нарешті, якщо ви вирішите, що ваша стара відеокарта не варта того, щоб зберігати її, ви можете вирішити її викинути.

Однак викидання її на смітник — не оптимальний спосіб позбутися вашої старої відеокарти, як і будь-якого іншого компонента ПК.

Це може бути навіть незаконним згідно з вашими місцевими правилами, оскільки комп’ютерні компоненти не ламаються та не повинні потрапляти на смітник, оскільки вони містять шкідливі хімікати.

Дослідження для компаній, які можуть переробляти ці компоненти, щоб витягти з них дорогоцінні метали та утилізувати частини, що залишилися, екологічно чистим способом.

Якщо у вас є карта Nvidia, ви можете надіслати її сертифікованим постачальникам електронних відходів, щоб вони подбали про переробку.

Деякі звичайні магазини, наприклад Best Buy, також мають відділи переробки електроніки.

Де можна продати стару відеокарту?

чоловік у чорних окулярах у стилі casual мислення

Перепродаж вживаних відеокарт став прибутковою справою через дефіцит пропозиції, викликаний ринком криптовалют.

Це настільки вигідно, що деякі люди купують вживані відеокарти та перепродають їх за вищими цінами.

Ось де ви можете продати свою вживану відеокарту:

1. З вуст в уста

Офлайн-продаж може бути швидким, безпечним і зручним.

Якщо у вас є розширена мережа друзів-однодумців, які захоплюються іграми чи іншою роботою з графікою, ви можете продати їм свою відеокарту.

Ви також можете попросити своїх друзів і родичів знайти когось, хто зацікавився б придбанням вживаної відеокарти.

Якщо ви не можете знайти нікого поблизу, ви можете спробувати онлайн-методи, які є безпроблемними та швидкими.

Ви також можете спробувати інші фізичні методи, такі як гаражні розпродажі або будь-яка інша подія у вашому районі.

2. Місця онлайн

Широкий вибір онлайн-місць і веб-сайтів допоможе вам скласти список вживаних речей і продати їх за найкращою ціною.

Найсуттєвішою перевагою цих веб-сайтів є те, що вони мають величезну клієнтську базу, яка може допомогти вам підвищити видимість вашого продукту.

Це дасть вам більше шансів продати будь-що, включаючи вашу стару відеокарту.

Найпопулярнішими веб-сайтами електронної комерції є Amazon і e-Bay, які дозволяють відкрити обліковий запис продавця та продавати як нові, так і вживані речі.

Все, що вам потрібно зробити, це налаштувати обліковий запис, вказати свою відеокарту як використаний товар і дочекатися клієнта.

Ви також можете знайти веб-сайт, популярний у вашому місті чи регіоні, який допоможе вам здійснити більш зручний продаж.

Ще один тип веб-сайтів для продажу, який ви можете спробувати, — це безкоштовні та однорангові веб-сайти з оголошеннями або програми, спеціально розроблені для продажу вживаних товарів.

Craigslist є найпопулярнішим, хоча ви також можете вибрати Oodle, OLX, Locanto та багато інших.

Reddit Hardwareswap, Facebook Marketplace і групи, Offerup, Letgo та Anandtech – це інші онлайн-місця, які допомагають вам продавати свою відеокарту, не вимагаючи від вас сплати комісії (на відміну від Amazon та e-Bay).

Поради щодо продажу старої відеокарти

Video >” width=”897″ height=”597″ class=”alignnone size-full wp-image-4139″ />Графічна карта”/></p>
<p>Якщо ви вирішили продати вживану відеокарту, перш за все переконайтеся, що вона варта продажу.</p>
<p>Якщо ви не можете продати його за хорошою ціною, можливо, вам краще залишити його на екстрений випадок.</p>
<p>Виконайте швидкий пошук в Інтернеті на Amazon або eBay, щоб дізнатися його середню ціну.</p>
<p>Краще визначити ціновий діапазон, який є середнім із усіх цін, які ви знайдете на різних ринках.</p>
<p>Ви хочете запропонувати ціну, яка не буде настільки високою, щоб її ніхто не захотів, і не настільки низькою, щоб вона того не варта.</p>
<p>Якщо вам потрібно сплатити комісію або плату за реєстрацію, можливо, вам також доведеться включити ці витрати в ціну.</p>
<p>Ви також можете отримати приблизну оцінку продажної ціни, подивившись ціну на нову відеокарту та розділивши її на кількість років використання.</p>
<p>Тепер розділіть це число навпіл і додайте до вихідного числа, яке ви отримали, розділивши ціну на кількість років.</p>
<p>Це може бути розумною ціною для вживаної відеокарти.</p>
<p>Ви також можете поставити вищу ціну, щоб залишити місце для вигідної угоди.</p>
<p>Після встановлення ціни настав час розмістити товар у привабливому вигляді, щоб залучити клієнтів.</p>
<p>Надайте високоякісні зображення, чітко вкажіть його стан і всі необхідні характеристики, які допоможуть клієнтам прийняти рішення.</p>
<p>Зображення мають бути чіткими та з різних кутів, щоб показати фізичний стан картки та її аксесуарів.</p>
<p>Також перерахуйте ігрові можливості карти, надавши приблизну оцінку налаштувань, необхідних для гри в певні ігри.</p>
<p>Нарешті, після того, як ви продасте графічний процесор, переконайтеся, що ви надійно упакували його, щоб клієнт отримав його неушкодженим і в хорошому стані.</p>
<p>Якщо він буде пошкоджений, вам, можливо, доведеться повернути його та повернути гроші, а це означає, що ви отримаєте нефункціональний графічний процесор.</p>
</div>
<footer class=