Молода людина грає в гру вдома та транслює

Драйвер — це частина програмного забезпечення, призначена для підтримки зв’язку між операційною системою та обладнанням, з яким операційна система взаємодіє.

Щоб отримати максимальну віддачу від комп’ютера, потрібно оновити драйвери, але відстеження оновлень драйверів може бути складним і трудомістким, і саме тут на допомогу приходить Driver Booster.

Чи безпечний Driver Booster?

Чи безпечний Driver Booster?

мисляча людина з ноутбуком

Так, Driver Booster — це законна та безпечна програма керування драйверами.

Це програмне забезпечення може виявляти застарілі драйвери, знаходити відповідні оновлення та автоматично встановлювати оновлення драйверів для підвищення продуктивності комп’ютера.

Застарілі драйвери можуть спричинити уповільнення роботи системи, а також її зависання, збої та завершення роботи.

Driver Booster є продуктом IObit, компанії з розробки програмного забезпечення, яка займається оптимізацією та безпекою ПК.

IObit Driver Booster, встановлений безпосередньо з офіційного веб-сайту IObit, є безпечним варіантом для оптимізації драйверів.

Чи є Driver Booster шкідливим?

мисляча людина

Ні, IObit не створює шкідливих продуктів.

Проте є обставини, коли інсталяція Driver Booster може спричинити проблеми в комп’ютерній системі.

Driver Booster, як і багато інших програм, постачається разом із програмним забезпеченням сторонніх виробників і антивірусними засобами.

Встановлення цих додаткових програм змусило деякі антивірусні програми позначити сам Driver Booster як зловмисне програмне забезпечення.

Щоб уникнути інсталяції цих додаткових програм, не використовуйте наданий інструмент інсталяції, а скоріше скористайтеся опцією індивідуальної інсталяції, щоб контролювати, які програми ви насправді хочете інсталювати.

Driver Booster також надає користувачам рекламу в програмі, що може посилити помилкову думку про шкідливість Driver Booster.

Деякі програми захисту від зловмисного програмного забезпечення також можуть позначати Driver Booster як потенційно небажану програму або PUP.

Це тому, що Driver Booster має можливість вносити автоматичні зміни в систему.

Програми захисту від зловмисного програмного забезпечення призначені для захисту системи від ненавмисних змін або завантажень, а Driver Booster за своєю схемою вносить зміни в систему.

Чи безпечно встановлювати Driver Booster?

Встановити - 3D клавіатуру комп'ютера

Так, установку Driver Booster можна безпечно встановити, якщо її встановити безпосередньо з офіційного веб-сайту IObit.

IObit є авторитетним лідером на ринку оптимізації ПК і забезпечує чисту та безпечну установку програмного забезпечення Driver Booster.

Driver Booster можна завантажити на сторонніх веб-сайтах.

Не завантажуйте Driver Booster з одного з цих сайтів, оскільки він може діяти як троян для зловмисного програмного забезпечення.

Троянський кінь — це різновид кібератаки, під час якої зловмисний код або програми приховані в законному завантаженому програмному забезпеченні.

Коли користувач погоджується на завантаження та встановлення законної програми, він також ненавмисно погоджується на завантаження та встановлення зловмисного програмного забезпечення.

Оновлення драйверів Driver Booster також безпечні.

Driver Booster використовує лише оновлення драйверів, які пройшли тест Microsoft WHQL.

WHQL або Windows Hardware Quality Labs — це процес тестування, запроваджений корпорацією Майкрософт, який дозволяє стороннім постачальникам перевіряти сумісність і надійність своїх драйверів із продуктами Microsoft.

Після виконання тестів WHQL стороннім постачальником драйверів результати надсилаються до Microsoft для сертифікації.

Якщо драйвер пройшов усі тести WHQL, корпорація Майкрософт надає продукту сертифікацію обладнання Windows, яка підтверджує, що продукт сумісний із продуктами Microsoft.

Оновлення драйверів із Driver Booster також захищені завдяки передачі лише через з’єднання HTTPS.

HTTPS – це безпечне з’єднання через Інтернет, яке використовує зашифрований протокол безпеки транспортного рівня (TLS) для передачі даних.

Це забезпечує безпечне з’єднання між комп’ютером, який оновлюється, і веб-сайтом, який надає оновлення для Driver Booster.

Що таке Driver Booster?

мисляча людина з ноутбуком

Driver Booster від IObit — це програма для оптимізації драйверів пристрою, яка сканує комп’ютерну систему на наявність застарілих, невідповідних або відсутніх драйверів і оновлює драйвери відповідними оновленнями безпосередньо від виробника пристрою.

Driver Booster підтримує понад шість мільйонів драйверів пристроїв у безкоштовній версії та вісім мільйонів у професійній версії, що дає змогу оновлювати будь-який тип драйвера пристрою від материнської плати та графічного процесора до миші та клавіатури.

Driver Booster оновлює як внутрішні, так і зовнішні компоненти та доступний 48 мовами меню.

Driver Booster сумісний лише з Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10 і XP.

Він недоступний для інших операційних систем, таких як Mac або Linux.

Driver Booster також автоматизує точки резервного копіювання та відновлення.

Коли знайдено нову версію драйвера пристрою, перед встановленням нового оновлення створюється резервна точка відновлення

Це дозволяє повернути комп’ютер до попередньо створеної точки відновлення, якщо щось піде не так з оновленою версією драйвера.

Driver Booster може не тільки ідентифікувати та оновлювати драйвери пристроїв, але також має можливість виправляти апаратні та програмні компоненти, які він може робити як в режимі офлайн, так і онлайн.

Driver Booster також пропонує беззвучний режим, який дозволяє користувачеві вимкнути неприємні сповіщення, а також спеціальні виключення.

Спеціальне виключення дає користувачеві можливість вибирати, які драйвери пристроїв є найважливішими для вашої системи, а також може видаляти додаткові інсталяційні дані для зменшення безладу на жорсткому диску.

Чи підходить Driver Booster для ігор?

Зосереджений геймер у навушниках

Так, Driver Booster безумовно підходить для ігор і може підвищити якість ігрового досвіду.

По-перше, підтримуючи драйвери в актуальному стані, Driver Booster гарантує, що комп’ютер використовує останні версії драйверів, особливо графічних і готових до ігор.

Виробники часто оновлюють драйвери, пов’язані з іграми, щоб бути в курсі останніх подій в ігровій індустрії.

Застарілі ігрові драйвери можуть спричинити затримку зображення та звуку, несинхронізацію аудіо та відео або погіршення якості зображення та звуку.

Driver Booster також автоматизує процес пошуку та завантаження необхідних компонентів гри.

Коли встановлюється нова гра, Driver Booster отримує доступ до вимог гри та автоматично шукає та завантажує необхідні ігрові компоненти, такі як PhysX, OpenAL і DirectX.

Driver Booster може не лише встановити ці компоненти, але й відновити ці ігрові компоненти, якщо виявлено будь-яку проблему.

Driver Booster, окрім функцій встановлення, оновлення та відновлення, також використовує пріоритети для оптимізації ігрового досвіду.

Driver Booster запрограмований за допомогою інтелектуального алгоритму визначення пріоритетів, який визначає пріоритет найважливіших оновлень у першу чергу, а ігрові компоненти знаходяться у верхній частині цього списку пріоритетів.

Ще одна опція, яку пропонує Driver Booster, — ігровий режим.

Коли ігровий режим активовано, Driver Booster автоматично вимикає всі програми, які не потрібні для запуску гри, збільшуючи продуктивність і потужність обробки.

Чи варто купувати Driver Booster?

мисляча людина< on laptop

IObit Driver Booster має як безкоштовну, так і платну опцію Pro.

Безкоштовна версія Driver Booster дозволяє сканувати та оновлювати драйвери і є достатньою для звичайного користувача.

Однак Driver Booster Pro пропонує багато додаткових функцій для більш досвідчених користувачів і систем.

Driver Booster Pro включає автоматичне завантаження, встановлення та оновлення драйверів, а також автоматичне резервне копіювання драйверів.

Версія Pro також надає користувачеві доступ до двох мільйонів драйверів більше, ніж безкоштовна версія, у поєднанні зі швидшим часом завантаження.

Driver Booster Pro також автоматизує встановлення необхідних компонентів із щойно встановленими іграми, а також ідентифікацію та виправлення помилок обладнання та компонентів.

Користувачі, які активно займаються іграми, також можуть знайти в нагоді ігровий режим.

Нарешті, Driver Booster Pro також пропонує безкоштовну технічну підтримку для користувачів.

Вибір того, який продукт найкращий для вас, буде базуватися на ваших конкретних потребах.

Якщо вам потрібна оптимізована продуктивність, Driver Booster Pro може бути прийнятним варіантом.

Driver Booster Pro коштує 22,95 доларів на рік.

Як встановити Driver Booster?

Встановлення концепції індикатора очікування навантаження

Якщо ви вирішили, що Driver Booster може бути програмним забезпеченням для оптимізації продуктивності, яке ви хотіли б спробувати, ви можете завантажити безкоштовну або пробну версію програмного забезпечення Pro на офіційному веб-сайті IObit.

Щоб інсталювати IObit Driver Booster, спочатку потрібно переконатися, що ваш пристрій сумісний із програмним забезпеченням.

Для роботи Driver Booster потрібна 32- або 64-розрядна Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista або XP, 1 Гб вільного місця та роздільна здатність екрана не менше 1024 x 768.

Якщо ваші системні вимоги відповідають вимогам, перейдіть на офіційний веб-сайт IObit Drive Booster.

Переконайтеся, що всі інструменти зловмисного програмного забезпечення та Windows Defender вимкнено, інакше вони можуть заблокувати завантаження.

 1. На офіційному веб-сайті IObit Driver Booster натисніть Безкоштовне завантаження.
 2. Після завантаження Driver Booster вам потрібно буде знайти його в папці завантажень. Для цього введіть Провідник файлів у рядку пошуку поруч із піктограмою Windows. Коли з’явиться File Explorer, натисніть його.
 3. У Провіднику файлів двічі клацніть на Завантаження папку. Файл Drive Booster має бути першим файлом і мати мітку driver_booster_setup.Двічі клацніть файл. Якщо з’явиться сповіщення контролю облікових записів користувачів або UAC, натисніть Так щоб дозволити завантаження.
 4. Коли з’явиться вікно встановлення Driver Booster, натисніть Індивідуальна інсталяція . Щоб чисте завантаження було вільним від завантажень стороннього програмного забезпечення, НЕ натискайте великий червоний значок встановити кнопку.
 5. Коли з’явиться вікно «Параметри встановлення», у ньому буде указано запропоноване розташування, а також створено піктограму робочого столу, піктограму шпильки на робочому столі та параметр відповідного типу файлу. Якщо ви не бажаєте встановлювати піктограму на робочому столі або закріплювати піктограму на панелі завдань, зніміть прапорці поруч із відповідним параметром. Визначивши параметри, натисніть встановити.
 6. Наступне вікно, яке з’явиться, — це можливість інсталювати додаткове програмне забезпечення, яке постачається разом із Driver Booster. Обов’язково натисніть Ні, дякую на всіх цих додаткових завантаженнях і натисніть Далі. Почнеться ваша інсталяція.
 7. Наступне поле, яке з’явиться, буде опцією підписки на розсилку новин IObit. Якщо ви хочете підписатися, введіть свою електронну адресу та натисніть Підпишіться . Якщо ви не бажаєте підписуватися, не вводьте свою адресу електронної пошти та клацайте Ні, дякую.
 8. Щиро вітаю! Ви встановили Driver Booster. Натисніть Сканувати зараз щоб розпочати перше сканування.

Як видалити Driver Booster?

Процес видалення на екрані.

Якщо ви завантажили Driver Booster і вам більше не потрібна програма, ви можете видалити її та всі пов’язані з нею файли вручну.

Перш ніж почати, вам потрібно переконатися, що Driver Booster зараз не запущено на вашому пристрої.

Якщо ви завантажили піктограму Driver Booster, ви можете клацнути її правою кнопкою миші та вибрати Вихід.

Якщо ви не завантажили піктограму, ви можете вимкнути Driver Booster за допомогою диспетчера завдань.

Відкрийте диспетчер завдань.

Після відкриття диспетчера завдань будуть відображені всі програми та фонові процеси, які зараз запущені в системі.

Знайдіть Driver Booster у розділі програм і процесів, натисніть їх і виберіть Завершити завдання.

Тепер ви можете видалити Driver Booster.

 1. Натисніть рядок пошуку поруч із піктограмою Windows у нижньому лівому куті екрана та введіть Налаштування. З’явиться діалогове вікно Параметри.
 2. У діалоговому вікні Параметри знайдіть програми і двічі клацніть на ньому. Програми & З’явиться діалогове вікно функцій.
 3. Прокрутіть діалогове вікно вниз, доки не знайдете Driver Booster. Натисніть Driver Booster. Це розгорне вікно Driver Booster і відкриє Змінити іВидалити у нижній правій частині. Натисніть Видалити.
 4. З’явиться спливаюче вікно з підтвердженням того, що ви бажаєте видалити Driver Booster. Натисніть на Так і Windows почне процес видалення.

Іншим способом видалення Driver Booster є використання спеціального програмного забезпечення Uninstaller.

 1. Клацніть правою кнопкою миші піктограму Driver Booster. Це відкриє додаткові параметри програми Driver Booster.
 2. Коли з’явиться спливаюче вікно, натисніть Відкрийте розташування файлу . Це відкриє основне сховище файлів для Driver Booster. Прокрутіть файли, щоб знайти unins000.exe файл. Двічі клацніть файл.
 3. З’явиться діалогове вікно видалення Driver Booster, яке підтверджує, що ви бажаєте видалити програму та всі її файли. Натисніть Так.
 4. Після завершення процесу видалення натисніть В порядку щоб завершити процес і перезавантажити комп’ютер для повного видалення.

Після видалення основної програми Driver Booster необхідно видалити всі залишкові файли, залишені програмою.

Видалити записи реєстру

 1. Натисніть рядок пошуку поруч із піктограмою Windows у нижньому лівому куті екрана та введіть бігти. Діалогове вікно «Виконати» з’явиться у вигляді маленького вікна в нижньому лівому куті екрана.
 2. У полі поруч ВІДЧИНЕНО, введіть regedit і натисніть В порядку щоб запустити редактор реєстру. Може з’явитися спливаюче сповіщення UAC. Натисніть Так щоб відкрити редактор реєстру.
 3. Після відкриття редактора реєстру натисніть і утримуйте КОНТРОЛЬ або CTRL і натисніть Фщоб відкрити діалогове вікно Знайти.
 4. У полі пошуку введіть Driver Booster і вдарити Введіть. Це запустить пошук усіх файлів Driver Booster, розташованих у реєстрі.
 5. Коли записи реєстру знайдено, клацніть правою кнопкою миші всі записи та виберіть Видалити можливість видалити всі файли реєстру.

Видаліть залишки диска

 1. Натисніть рядок пошуку поруч із піктограмою Windows у нижньому лівому куті екрана та введіть Цей ПК. Натисніть Цей ПК, щоб відкрити діалогове вікно.
 2. У верхній частині діалогового вікна Цей ПК знайдіть і натисніть Переглянути у верхній частині вікна.
 3. У полі заголовка вгорі сторінки знайдіть Опції вікно та клацніть стрілку спадного меню нижче та клацніть на ньому.
 4. Натисніть на Змінити параметри папки та пошуку зі спадного меню.
 5. З’являться параметри папки. Шукайте Переглянути у верхній частині діалогового вікна та клацніть її. Нижнє діалогове вікно – це додаткові параметри. У розділі Файли та папки знайдіть Приховані файли і папки . У розділі «Приховані файли та папки» є два варіанти. Виберіть Показувати приховані файли, папки та диски і натисніть Застосувати . Це покаже всі приховані файли на вашому комп’ютері. Прес в порядку щоб закрити діалогове вікно.
 6. Ви все ще маєте бути на цьому ПК. Якщо ні, поверніться до цього ПК, дотримуючись попередніх інструкцій. У рядку пошуку введіть Driver Booster. Після пошуку всі приховані файли для Driver Booster будуть виявлені. Коли з’являться результати, клацніть правою кнопкою миші кожен вибір і виберіть Видалити. Продовжуйте процес, доки не буде видалено всі файли, пов’язані з Driver Booster.

Література:

АвторNightfuryGamer, About та ін. «Як використовувати ігровий режим у Driver Booster для підвищення FPS».Noobs2Pro, 8 травня 2020 р.,

Driver Booster допомагає підтримувати драйвери в актуальному стані.Перевірено 13 квітня 2022 р.

Driver Booster — найкращий засіб оновлення драйверів для ігрових драйверів і компонентів.Перевірено 13 квітня 2022 р.

mhopkins-msft.Програма перевірки підпису WHQL – драйвери Windows.Перевірено 13 квітня 2022 р.