Логотип Apple на задній панелі iPhone 3 серпня 2016 року в Лондоні, Англія.

(Фото Карла Корта/Getty Images)

Коли Apple випустить iPhone 15, він отримає новий двигун під капотом, який пропонує невелику швидкість там, де це важливо.

Цим двигуном є модем Qualcomm Snapdragon X70, який обіцяє деякі приємні покращення порівняно з iPhone 14.

X70 пропонує перший модемний чіп 5G із доповненням штучного інтелекту та використовує процесор, який оптимізує антени набагато швидше, ніж старі модеми.

За даними тестового сайту SpeedSmart, iPhone 15 на 24% швидший, ніж iPhone 14, і покращення відбулися на всіх операторах із поліпшеннями тестів завантаження та завантаження.

Коли 5G було запущено в 2019 році, постачальники послуг стільникового зв’язку хвалилися, що швидкість була в 100 разів вищою, ніж 4G.

Оскільки всі три великі постачальники стільникового зв’язку в США підтримали 5G, подальших удосконалень було важче досягти.

T-Mobile продовжує домінувати як у Verizon, так і в AT&T з точки зору рідної швидкості 5G, яка в середньому вдвічі перевищує швидкість обох конкурентів.

І хоча сама мережа — це половина успіху, пристрої, які виконують завантаження, потрібно оптимізувати, щоб скористатися перевагами швидкості.

Це призвело до нещодавнього оголошення Qualcomm про те, що Apple використовуватиме Snapdragon X70 у всіх телефонах Apple до 2026 року.

Це цікава подія, оскільки Apple співпрацює з компанією, яка конкурує з власним бізнесом модемних мікросхем Apple, який вона придбала у Intel у 2019 році.

Ця нова угода робить очевидним, що модемний чіп Qualcomm AI перевершує власну технологію Apple, і наразі конкуренти були партнерами.