Логотип Xbox

Microsoft не була впевнена, чи варто їй червоніти від гніву чи сорому, коли документи, пов’язані з судовим процесом, розкрили внутрішні таємниці щодо планів компанії щодо її ігрової системи Xbox.

Очевидно, документи є частиною позову, ініційованого FTC з метою заблокувати придбання Microsoft Activision Blizzard.

Файли оприлюднили як частину завантаження Окружним судом США Північної Каліфорнії на публічний сервер і розкрили раніше невідому інформацію.

Було опубліковано понад 100 документів, деякі з яких частково відредаговані, і вони містили детальну інформацію про плани щодо оновлення Xbox на 2024 рік, включаючи новий дизайн консолі, схожий на трубу.

Багато інших документів виявили незручні внутрішні дискусії щодо ігор, зі спекуляціями щодо вартості та дат випуску ігор сторонніх розробників.

Такі назви, як довгоочікувана Elder Scrolls VI, згадувалися як реліз у 2026 році або пізніше.

Витоки включали роздуми генерального директора Microsoft Games Філа Спенсера щодо цілей придбання, таких як Valve, ігровий підрозділ Warner Brothers і навіть конкурент Nintendo.

Коли було виявлено витік, пальці вказували, але Дуглас Фаррар, директор зі зв’язків із громадськістю FTC, швидко звернув увагу на проблему Microsoft.

Опублікувавши публікацію на X, Фаррар прокоментував: «FTC не несе відповідальності за завантаження планів Microsoft щодо своїх ігор і консолей на веб-сайт суду».

Схоже, хтось у Microsoft скинув документи в папку, яку згодом опублікував окружний суд США, як зазвичай до відкриття справи.

Позов зосереджений на законності запропонованої Microsoft у 2022 році покупки Activision Blizzard за 69 мільярдів доларів, при цьому FTC стверджує, що злиття зашкодить конкуренції в ігровій індустрії.

До кінця дня документи були видалені з публічного сайту, але шкоди вже було завдано.