Apple оголошує дату випуску гарнітури Vision Pro

Apple підтвердила, що її доповнення до ринку гарнітур змішаної реальності, Apple Vision Pro, буде випущено 2 лютого, а попередні замовлення почнуться 19 січня.

Apple Vision Pro буде конкурувати з Meta’s Quest 3, але коштуватиме 3499 доларів США.

Meta Quest 3 набагато легший за гаманцем – коштує від 500 до 650 доларів залежно від включеної пам’яті.

Отже, чому Vision Pro вартий додаткових грошей?

Apple Vision Pro має можливості доповненої реальності та може плавно перемикатися у віртуальну реальність.

Він має дисплеї з надвисокою роздільною здатністю, які забезпечують більше пікселів для кожного ока, ніж телевізор 4K.

Vision Pro також може оживляти 3D-об’єкти, дозволяючи користувачам витягувати 3D-об’єкт із програми та дивитися на нього з будь-якого кута.

Загальна роздільна здатність гарнітури становить 23 мегапікселі на обох екранах, тобто 11,5 мегапікселів на екран.

Він також підтримує вміст HDR і дозволяє користувачам дивитися фільми та телешоу з Apple TV+, Disney+, Max та інших сервісів на екрані шириною 100 футів.

Оскільки у Vision Pro бракує місця для звичайних окулярів, Apple співпрацювала з Zeiss, щоб створити магнітні лінзи, які коригують зір, як звичайні окуляри.

Вони легко кріпляться до гарнітури, дозволяючи знімати для зміни рецепта.

Apple пропонує два вкладиші: Zeiss Optical Inserts—Readers, які по суті є зчитувачами за 99 доларів США, які задовольняють основні потреби зору, і Zeiss Optical Inserts—Prescription, які є рецептурними вкладишами за 149 доларів США, які вирішують складніші проблеми із зором.

Випуском Apple намагається змінити ринок гарнітур змішаної реальності, роблячи ставку на те, що набагато вища якість, яку вони представляють, зробить їх очевидним вибором для тих, хто може собі це дозволити.