Загальний вигляд логотипу Amazon у штаб-квартирі Amazon 3 червня 2021 року в Торрацца-П’ємонте поблизу Турина, Італія. Amazon Італія розгортає сайт вакцин для своїх співробітників. оскільки Італія активізує наступну хвилю кампаній вакцини.

(Фото Stefano Guidi/Getty Images)

Amazon оголосив про зміни в правилах для авторів, які самостійно публікують на Kindle Direct Publishing після того, як кілька книг було названо створеними частково або повністю за допомогою генеративного штучного інтелекту.

Відповідно до повідомлення в блозі на форумі спільноти KDP, компанія обмежує авторів публікацією трьох книг на день.

Ця новина з’явилася через місяць після того, як автор на ім’я Джейн Фрідман повідомила, що хтось створив і опублікував книгу про KDP під її ім’ям.

Повідомляється, що контент продавався під її ім’ям і, ймовірно, був повністю створений генеративним штучним інтелектом.

Фрідман є завзятим блогером, тому багато її творів доступні в Інтернеті, що полегшує механізмам генеративного штучного інтелекту сприймати її твори та імітувати їх.

Використання штучного інтелекту для імітації творчої роботи призвело до низки гучних колективних позовів, зокрема нещодавно, коли велика група популярних авторів, зокрема Джеймс Паттерсон, Майкл Коннеллі, Джордж Р. Р. Мартінг та багато інших, колективно подали до суду на OpenAI, щоб видалити їх працювати з даними, які використовуються для навчання механізму ШІ.

За останні кілька років компанії, що займаються самвидавом, вибухнули, щорічно додаючи приблизно 300 мільйонів найменувань і одержуючи приблизно 1,25 мільярда доларів США доходу.

Kindle Direct Publishing публікує понад 1,4 мільйона книг на рік і загалом щорічно сплачує близько 520 мільйонів доларів роялті за свої книги та ті, що публікуються на ринку Amazon.

Через відсутність традиційних редакторів і перевірок, які надають традиційні видавництва, контенту, створеному штучним інтелектом, простіше проникнути.

І хоча обмеження автора трьома книгами на день здається комічно недостатнім, це, принаймні, початок.